OxyBell

Autoryzowany Dystrybutor Koncentratorów Tlenu

o nas


 

Nasz cel:
dostarczanie najwyższej jakości urządzeń konkurujących z liderami branży jednocześnie dbając o portfel naszego klienta.


Firma Tvel Med
 TM od ponad 20 lat specjalizuje się w serwisie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym aparatury medycznej, zabiegowej i rehabilitacyjnej. W branży aparatury przeznaczonej do tlenoterapii jesteśmy niewątpliwie w czołówce firm w Polsce. Zajmujemy się także dystrybucją wyrobów medycznych w tym koncentratorów tlenu OxyBell na terenie państw Unii Europejskiej. Jesteśmy bezpośrednim importerem sprzętu medycznego i w wielu przypadkach autoryzowanym przedstawicielem na rynek Europejski. W naszą aparaturę zaopatrujemy liczne Placówki Służby Zdrowia oraz klientów indywidualnych. 

Jesteśmy bezpośredni i otwarci w kontaktach z naszymi Klientami. Dostosowując się do stale rozwijającego rynku i postępu technologicznego, zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom, dlatego też nasz asortyment ulega nieustannemu poszerzaniu. Podejmujemy wyzwania, ponieważ w branży sprzętu medycznego posiadamy bardzo duże doświadczenie.

 


Kontakt z firmą zajmującą się dystrybucją

 

 

 

Sklep MedSystems oferuje obecnie największy wybór koncentratorów tlenu czołowych producentów. Posiadamy doświadczony serwis techniczny a oferowane przez nas aparaty są w bardzo atrakcyjnych cenach.


 

Zakup koncentratora tlenu to inwestycja na lata dlatego zachęcamy do wyboru właściwego partnera.

 

stat4u